Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Čistenie a dezinfekcia škôlky a detského zariadenia ozónom.

Čistenie a dezinfekcia škôlky a detského zariadenia ozónom.

  • by

Škôlka, predškolské zariadenie, detský bar, zábavný park, alebo detské kryté ihrisko sú miesta, kde sa deti môžu zabaviť, ale aj odísť choré. Na miestach, kde spoločne trávi čas deti, je veľká šanca, najmä v období zvýšeného výskytu chorôb, že si dieťa so sebou odnesie aj nepríjemné ochorenie.

Rôzne vírusy a baktérie prežívajú na spoločných hračkách, preliezkach, kľučkách dverí, atď. niekoľko hodín až dní. Napríklad. Vírus chrípky prežije na niektorých predmetoch až 48 hodín. Prostredníctvom kašľa a kýchania môžu byť vírusy a baktérie dopravené do miest, kde sa nie je možné dostať s dezinfekčným prostriedkom, alebo utierkou.

Ozón likviduje všetky druhy vírusov, baktérií, spór plesní a roztoče na 99,9%. Jeho plynná sa forma dostane do všetkých priestorov. Prechádza textilom, čalúnením, dostáva sa do pórov stien, dreva. Pri dostatočnej koncentrácii odstraňuje biologický a čiastočne chemický zápach.

Čistenie a dezinfekciu ozónom odporúčame minimálne 2 krát ročne. Vlastníme profesionálne generátory ozónu s výkonom 307 000 mg/h, ktoré dokážu vytvoriť dostatočné množstvo ozónu na vykonanie základného čistenia a dezinfekcie 1000 m2 v priebehu dvoch hodín. Ponúkame najnižšiu cenu na trhu 0,20€/m3 a zľavy pre stálych zákazníkov. (Cenník)

Odporúčaná periodicita čistenia ozónom

Škôlky a predškolské zariadenia 2x ročne – na konci jari(počas letných prázdnin) a počas chrípkovej sezóny.

Výnimočné čistenie a dezinfekcia ozónom počas zvýšeného výskytu chorôb alebo iných výnimočných situácií- výskyt salmonely, plesní, havária na hygienických zariadeniach, odstránenie zápachu, atď.

Detské zariadenia – pravidelné mesačné čistenie počas obdobia zvýšeného výskytu chorôb.

Služby poskytujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Vieme sa prispôsobiť požiadavkám zákazníkov bez dopadu na ich malých klientov. deti