Preskočiť na obsah

Generátory ozónu

Ponúkame profesionálne generátory ozónu, ktoré dokážu pracovať v nepretržitej prevádzke. Široká ponuka modelov, ktoré nájdu uplatnenie v rôznych prevádzkach od malého obchodíka, cez čistiarne, ambulancie, dopravné spoločnosti, športové kluby, malé aj veľké spoločnosti, až po veľké skladové priestory. Zariadenia nastavíme podľa vašich požiadaviek, vykonáme príslušné merania koncentrácie, vytvoríme kompletný program dezinfekcie ozónom pre konkrétnu prevádzku.

porovnanie generátorov ozónu

Katalóg generátorov ozónu a príslušenstva

Dostupnosť generátorov je väčšinou do 10 dní od uhradenia faktúry. V prípade objednávky, dostupnosti alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.

DS-20-R Najpredávanejšie generátory ozónu v našej ponuke

Odporúčame náš najpredávanejší generátor ozónu DS-20-R.

Generátor ozónu model DS-20-R je vhodný do malých priestorov, alebo na dezinfekciu klimatizácií a interiérov osobných áut. Generátor je ako všetky naše produkty určený na nepretržitú prevádzku, s možnosťou prepínateľného výkonu 7 g/h / 20 g/h.

Dokonalé riešenie pre čistenie klimatizácií a odstránenie zápachov z interiéru vozidiel. Prostredníctvom redukcie a dodávanej hadice je možné generátor umiestniť mimo vozidla a odstrániť tak aj veľmi intenzívny zápach.

Určenie: miestnosti do 480 m3, osobné vozidlá
Ozonizácia: základná dezinfekcia ozónom (odstránenie vírusov, baktérií a spór plesní)

Generátor ozónu DS-20-R pre profesionálne čistenie a dezinfekciu ozónom.

**Akcia platí iba do vypredania zásob na obmedzený počet kusov. Vyhradzujeme si právo akciu kedykoľvek ukončiť, prípadne objednávky neprijať, alebo stornovať.

V prípade otázok, alebo vypracovania cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

OzonEco cleaning s.r.o.
Považská Bystrica
Tel: +421 948 762 262
V prípade nedostupnosti Vás budeme kontaktovať čo najskôr.
Po-Pia 10:00 – 16:00
Mail: info@cistenieadezinfekcia.sk