Preskočiť na obsah
Domovská stránka » Blog » Generátor ozónu DS-20-R

Generátor ozónu DS-20-R

  • by

Generátor ozónu DS-20-R patrí dlhodobo k našim najpredávanejším ozonizérom. Tak, ako všetky naše modely, je určený na prácu v nepretržitej prevádzke. Ozónový výkon tohto modelu je 20 g ozónu za hodinu. Konštrukcia generátora je z hliníka upraveného práškovou farbou. Ovládanie je poloautomatické s možnosťou naprogramovať pracovný čas. Funkcia vhodná pre ozonizáciu v pravidelných intervaloch. 

Na základe našich skúseností DS-20-R odporúčame najmä pre autoservisy, čistiarne, alebo detailingové štúdia. Výkon generátora je dostatočný na odstránenie zápachu z klimatizačného systému auta aj zápachu z interiéru. Odstránenie zápachu po fajčení z vozidla tak nebude žiaden problém. Pre odstránenie zápachu z klimatizácie stačí umiestniť generátor do auta. Pre odstránenie silného zápachu z interiéru je ozonizér vybavený výstupom na hadicu s redukciou. Hadica je súčasťou tohto modelu.

Ku generátoru odporúčame prikúpiť aj príslušenstvo: originálny kufor na kolieskach určený na uskladnenie a ľahkú manipuláciu; stojan určený na umiestnenie generátora.

Generátor ozónu DS-20-R je perfektnou voľnou na dezinfekciu priestorov do 480 m3, ale najmä pre profesionálne odstraňovanie zápachu z klimatizácií a interiéru osobných vozidiel.

Pri výbere vám poradíme, zaškolíme a vysvetlíme presné postupy na dokonalú ozonizáciu. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.